varvarka: (Autumn owl)
[personal profile] varvarka
Майже соціонічна історія, і тут би пасував тег "Соціоніка", но нибуду.

Знаєте, який мій любімий соціотип? Нє, не Габєн. І дажи не Штірліц. Мені дуже нравляться Робеспьєри. От сидить воно таке дрищаве за компіком в очьочках. І умне - шоппц. Значить Варя пропала цілком і полностью. Може бути і не дрищаве, але головне вумне, ну і шо ше там по списку - мізантропія, соціопатія, снобізм...

Маю три любімі Роби. З першим я познайомилася першого дня на першому курсі. Сиділо воно таке ніщасне, в кут забилося, всіх боялося... Ну я сразу поряд сіла і кажу: така та перша пара нудна, пішли на пиво... І ми пішли. Так в моєму житті появився Хомич. Тоді ж на першому курсі він зробив мені пропозицію конкретне западло, яке я йому згадуватиму до кінця його днів. Ми домовилися іти фотографувати світанок. А тоді світало дуже рано. Ну я як відповідальна людина, прокинулася о 4-й і вже в 5 була під гуртожитком. А тої с... нема. Вахтерка двері закрила, пішла досипати. Минає півгодини. Слухавки воно звісно ж не бере. Пішла я на Погулянку, нашла повалене дерево з кросівим краєвидом, випила свою каву, і в 7-й прийшла в гуртожиток. Про те, як я кидалася камінцями в Хомичівськке вікно не розповідатиму. Ібо стидно.
Вчора вночі він пише - пішли завтра світанок зустрічати. 10 років пройшло. А воно зараза всьо не узбагоїцця ))) Звісно, що нікуди я не пішла...

Іншого Роба я зустріла на 3-му курсі (він був 1-курсником) - познайомилися як всі порядні люди в той час, у чаті... Я напросилась в гості. Він зварив мені кави. Проспілкувалися півночі, притому я умудрялася за тих півночі пару годин поспати, а він в той час сидів і якіто коди писав... Шо-шо, Робесп'єри в такому віці дівок на першому побаченні не грають)) Даже цілуватися не лізуть. Во)) Ну патом були і поцелуї... Але то зовсім інша історія. Але з цим Робиком я спілкуюся досі, ніжно його люблю і вчора дістала в падарок від нього баньку парфумів Ехо Вуман Давідоффф в честь мого д/н, яке було на початку квітня.
Один з найтепліших моїх спогадів, пов'язаних із ним - це осінньо зимові вечори. Він був уже чи то на 4 чи на 5 курсі. А я приїжджала в гуртожиток, робила собі великий бойдик чаю, вилазила на його ліжко з книжкою, і просто сиділа поряд, а він в той час шо робив? Правильно?! Писав якіто коди, чи дізайни дізайнив. Хто його зна. З ним було дуже комфортно мовчати...

Третього Роба я знаю теж сто літ. З 2-го курсу чи шо... Ми ніколи толком не спілкувалися, донедавна. Але я завжди дивилася на цього мовчазного юнака, який говорив умні речі, правда говорив рідко і лише по темі. Десь в березні я запросила його на каву, але увесь вечір говорив в основному він (я перед тим два дня переживала, про що ж ми говоритимемо). Умні речі. А я сиділа і дивилася захопленими очима... Правда Шева мені не повірила, коли я розповіла про це "побачення", ібо цитую: "Ти гониш?! Він шо справді, говорити вміє ?" З цим Робиком дуже комфортно кудись ходити. На концерт, в кіно, в кафе, в гори ;) Ну але це теж інша історія, про яку ви вже в курсі ))

І шо-шо, це кінець історії? А ніфіга. Зависаю я зараз на одному пабліку вконтакті. Сидять там всякі пацанчіки кросіві студєнти першокурснікі... Словом, всьо шо після 1992 року випуску. І зайшла мова за соціоніку. Хтось її котірує, хтось нє... І один такий вумний мальчік пише там вумні штуки... Ну я дівчинка доросла, знайомитися на вулиці вконтакті не боюся. Додала в друзі, написала... І панєслось... Знов недоспані ночі, цілий день якіта ппц вумні (і головне інтересні!) бесіди. Він мені забавки скидає, які викликають у мене або повне непоніманіє предмета або інтелектуальний оргазм. Тіліфончиками ми обмінялися, фоточками тожи (сорочка в клєточку...) Каву пити ідемо. І це навіть не моя ініціатива )) Но єсть одно но. Дажи два. Нє, три! По перше, як ви вже здогадалися, хлопчина класічіский Робеспьєр у вакуумі, по друге, йому 21, по третє, його в понеділок забирають в армію!

П.С. Поставлю я таки тег "Соціоніка", шо уж там
П.П.С. Ішо один тег в процесі домалювався )
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

varvarka: (Default)
varvarka

July 2014

S M T W T F S
  12345
6789 101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 06:03 am
Powered by Dreamwidth Studios