varvarka: (Autumn owl)
[personal profile] varvarka
Чоловік хоче бачити біля себе гарну доглянену жінку. Гарне волосся, доглянені нігті, вдало підібраний якісний одяг, ненав'язливий мейкап (тоналка і пудра - необов'язково, але шкіра має бути рівною і красивою "від природи"). Багато чоловіків скажуть - та мені однаково, яка там в неї сумочка і туфлі. Але повірте, якщо ця сумочка не пасує до взуття, або взуття погане, вони обов'язково це помітять. Жінка має бути розумною (але не надто), з певним статусом, працювати на хорошій роботі (мало хто з коментаторів попереднього запису ходять на каву з прибиральницями, як мінімум з журналістками, піарщицями, бухгалтерками, вчительками укрмови чи виховательками у дитячому садку...)

Відкинемо момент "чіловєк має бути кросівим ізнутрі" - зустрічають по одьожці, закохуються найчастіше в гарне личко, струшку фігурку - скільки усіляких зізнань у коханні я перечитала останнім часом на популярних пабліках - не перелічити. І усі як на підбір: "Руда дівчинка у синій сукенці, яка їхала в 3А в суботу з Ашану в 14:30 - ти така красуня, відпиши мені у приват".

Ніхто ось так прямо цих вимог жінкам не озвучує, але вони є, повірте. Жінки в курсі. Чоловіки довго заперечуватимуть ))

Звісно, жінка має зробити себе сама. Чоловік до того не має жодного стосунку. Жінка не товар, ми її не продаємо і не купуємо. Йдеться в даному випадку не про товарно-грошові відносини. Але спробуймо порахувати, скільки коштує жінка на першому побаченні.

Ціни - ті, за якими я купую одяг/послуги у Львові (є вищі і набагато краща якість, є нижчі - про ці ніц сказати не можу, не користувалася. Деякі дівчата використовують більше косметики, деякі менше). Перелік послуг дуже суб'єктивний, можна додавати і віднімати послуги до безкінечності, але базовий набір зазвичай десь +- однаковий.

Отож, гарна шкіра.
Усі ми люди дорослі і знаємо, що ідеальне личко та фігура бувають в моделей з глянцевих журналів, та телеекранів. А дехто навіть здогадується, скільки на це пішло кілограмів мейкапу, годин фотошопа і нервів дизайнера. Декотрим дівчатам пощастило з генетикою (всі інші їм тяжко заздрять і йдуть до косметолога, а потім в аптеку чи фірму з кометикою по догляду і звісно ж по декоративку).
Те ж стосується тіла - без хорошого крему, час од часу солярію і хоча в б рік курсу масажу не обійтися (про зали-тренажерки-басейни я мовчу, це потрібно і чоловікам і жінкам).

Візит до косметолога (двічі в рік інтенсивний догляд) - 600 грн;
Серія пілінгів (взимку 10 сеансів) – 2700 грн;
Зволожуючий крем для обличчя (2 шт - денний і вечірній) - 200 грн
Тонік - 60 грн
Демакіяж - 140 грн
Крему під очі, крему для шиї, крему для декольте, крему для т-зони і всіх інших кремів я не купую, тому ніц про них не знаю ))))

Що там далі... Декоративка.
ВВ-крем - 140 грн
Консилер - 70 грн
Туш - 160 грн
Мінеральна пудра - 160 грн
Тіні (5 палєток різних, пишу одну) - 100 грн
Рум'яна - 50 грн
Олівець для очей - 40 грн
Олівець для губ - 20 грн
Помада або блиск - 70 грн

Солярій (10 сеансів) - 280 грн
Масаж (раз в рік 10 сеансів) - 1500 грн
гелів для душу, шампунів, масочок на волосся не пишу.
Епіляція. Наша кобіта економить гроші. Тому на лазерку вона не ходить, в салони робити депіляцію теж. Але купує крем для депіляції Veet (бо на інші в неї алергія) - 70 грн

Перукар (стрижка) - 150 грн
І для того, щоб волосся не вигяладало соломою, необходно мати хоча б якусь базу-догляд, крім шампуня
Бальзам - 40 грн
Маска на волосся - 20 грн
Олійка від посічених кінчиків волосся - 120 грн
Засіб для укладання (лак або пінка або гель чи мус) - 30 грн

Будемо вважати, що наша дівчина не фарбує волосся, тому це теж страшна економія. (Ще вона не курить, не п'є алкоголю і не існує)

Вона гарно пахне. Господарського мила для цього не достатньо. І мила Dove, яке на 50% складається із крему теж. Парфуми - (від 200 до 1400 грн) - вона купує парфуми сама, тож обирає з найдешевших варіантів - 300 грн

Нігті.
Гігієнічний манікюр - 90 грн
Покриття - 40 грн (тримається 4 дні), тому ми йдемо і робимо покриття шелаком (тримається 3 тижні, але коштує пропорційно менше) - 150 грн.
Педикюр (раз в 2-3 тижні влітку і раз в місяць-два взимку) - 100 грн+20 покриття - 120 грн

Усього гаредробу перераховувати не буду. Тільки те, у що дівчина одягнена на першому побаченні. Зараз літо, тому шуба вартістю 3 тис грн (штучна, тому така дешева :) - висить в шафі.

Сукенка - 300-400 грн
Колготки (8 ден) - 40 грн
Туфельки-босоніжки (взуття треба купувати якісне і хороше, виглядатиме і служитиме довше) - 800 грн
Сумочка (шкірзам) - 400 грн
Прикраси (золото лишили вдома, одягли срібло). Кульчики - 250 грн, кулон і ланцюжок - 300 грн, перстеник - 120 грн.
Годинник (ціна мінімум за норм годинник) - 350 грн

Білизна (мало не забула)
Йдем на Краківський... Ой, лучше нінадо...
мій базовий комплект (бюстик+ трусики) коштує 400 грн, це з 20% знижкою купувалося ) Тому запишемо - 300 грн (по мінімуму)

Отож, гарна усміхнена красива дівчина, прийшла на побачення. Чоловік задоволений. Йому приємно. А якщо вона ще й розумна і вміє підтримувати діалог, а якщо іще й дотепна - то взагалі "повний пакет". Нехай вони не підходять за характерами, нехай це перше і останнє побачення, але дівка така, як треба. Зауважень і претензія до виробника нема. "Лайк".

А тепер я візьму калькулятор.
В результаті нехитрих дій з послідовного додавання маємо цифру 10 340 грн. Стільки коштує дівчина на першому побаченні. Це мінімум, який вона вклала в себе, щоб бути гарною, добре виглядати, щоб Йому було приємно.

О, я знаю, що зараз буде багато галасу про транжирство, неправильне використання ресурсів, особливо галасуватимуть ті, хто вважає, що жінка має бути красива природньою красою, і можна обійтися мінімумом. Тому, щоб не було отаких заяв ділю суму навпіл. Наша кобіта не ходить в солярій, на масаж, в зал, і їй не потрібні пілінги (тьотя генетика постаралася), і годинник та срібло (біжутерією обійдеться). Отримуємо суму приблизно в 5 тис грн. Чисто символічно, можна сказати, майже не витратилася.

І вона ще має нахабність сподіватися, що він почастує її кавою!

АПД: Срач в коментах офіційно оголошується відкритим.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

varvarka: (Default)
varvarka

July 2014

S M T W T F S
  12345
6789 101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 06:05 am
Powered by Dreamwidth Studios