СПА

Jun. 22nd, 2014 08:02 pm
varvarka: (Autumn owl)
[personal profile] varvarka
- Альо, доню, ти де?
- На СПА, мамо...
- А, ну то спи-спи...


Для мене ідеальний відпочинок - це лежати у теплій водичці, або сидіти в сауні, а потім бігом під холодний душ, чи плавати в басейні, а потім у джакузю і на шезлонг - з книжечкою )) ну ви поняли, Варя - птіца водоплавающа. І вперше за останні роки я влаштувала собі такий повний релакс-релакс, аж три дні мокла в СПА-готельчику.

Відпочивали там в основному сімейні пари (тато+мама+дитина) і просто пари (хлопець+дівчина).

І що я зауважила. Ті, хто приїхали парами, так вдвох і ходили територією комплексу. Увесь час. Спочатку дівчина, а за нею хвостиком хлопець. Вона в джакузю - і він туди ж. Вона в басейн - і він. Вона в римську сауну - і чоловік в римську сауну. Скомандувала виходити - виходять. З цього я зробила висновок, що особам чоловічої статі такий відпочинок є малоінтересним, і вони просто не знають, чим зайнятися, тому обирають слухатися у всьому кобіту, і ностальнійно мріють про пару кухлів пива у пивній.

Чоловіки, крім функції компаньйона, виконували функцію спонсора. (хтось же має оплачувати цє марнотратство! :)

Спонсор на СПА - річ дуже корисна і приємна. І як вже ся ті дівки відривали: і масажі такі, і масажі сякі, і манікюр і педикюр, і пілінги-шмілінги, обгортування шоколадні, рисові, соляні, ламінарієві... Словом, прайс на 5 сторінок, йдем всьо по списку... Були такі дівчатка, що від косметолога не виходили, а з супутниками бачилися вже за вечерею або за переглядом кіна.

Ну я собі подумала - чьо уж там, ще якісь фінанси на картці є - піду гляну на той прайс, може і сама на якусь процедурку сходжу... Підійшла до адміністаторки, взяла ту книжочку, сіла читати. Хм-хм, і то би здалося, і це треба... А от манікюр я роблю на 20 грн дешевше... Що ??? 300 грн за шелак? Та я за ці гроші три шелаки зроблю у Львові... За масажик ціна гарна, але ж що з того одного масажу, тре хоча б курс пройти...

Оцінивши кількість необхідних мені спа-процедур, наявні кошти в гаманці і збагнувши масштаб пролеми, вирішила ніц не замовляти... Це був саме той випадок, коли бажання і можливості перебували у дууууже сильній невідповідності.

Попри те, що відпочила зовсім незле, є підозра, що могло бути всьо ліпше. Тому висновок такий: наступного разу СПА планувати заздалегідь, брати чумуйдан грошей і ходити на масажі такі, і масажі сякі, і манікюр і педикюр, і пілінги-шмілінги, обгортування шоколадні, рисові, соляні, ламінарієві... Словом, прайс на 5 сторінок, йдем всьо по списку...  Ні в чому собі не відмовляти!

Ви, мабуть, спитаєте, за спонсора?! Так, безумовно спонсор - це приємно, радісно і корисно для жіночого організму. Але зовсім, зовсім не обов'язково :)

Date: 2014-06-22 08:15 pm (UTC)
From: [identity profile] thirtytwogods.livejournal.com
У моєї знайомої і в Києві за 300 гривень можна три шелаки... О_О

Date: 2014-06-22 08:17 pm (UTC)
From: [identity profile] bapbapa-serafym.livejournal.com
вот-вот

Profile

varvarka: (Default)
varvarka

July 2014

S M T W T F S
  12345
6789 101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 02:35 am
Powered by Dreamwidth Studios