СПА

Jun. 22nd, 2014 08:02 pm
varvarka: (Autumn owl)
[personal profile] varvarka
- Альо, доню, ти де?
- На СПА, мамо...
- А, ну то спи-спи...


Для мене ідеальний відпочинок - це лежати у теплій водичці, або сидіти в сауні, а потім бігом під холодний душ, чи плавати в басейні, а потім у джакузю і на шезлонг - з книжечкою )) ну ви поняли, Варя - птіца водоплавающа. І вперше за останні роки я влаштувала собі такий повний релакс-релакс, аж три дні мокла в СПА-готельчику.

Відпочивали там в основному сімейні пари (тато+мама+дитина) і просто пари (хлопець+дівчина).

І що я зауважила. Ті, хто приїхали парами, так вдвох і ходили територією комплексу. Увесь час. Спочатку дівчина, а за нею хвостиком хлопець. Вона в джакузю - і він туди ж. Вона в басейн - і він. Вона в римську сауну - і чоловік в римську сауну. Скомандувала виходити - виходять. З цього я зробила висновок, що особам чоловічої статі такий відпочинок є малоінтересним, і вони просто не знають, чим зайнятися, тому обирають слухатися у всьому кобіту, і ностальнійно мріють про пару кухлів пива у пивній.

Чоловіки, крім функції компаньйона, виконували функцію спонсора. (хтось же має оплачувати цє марнотратство! :)

Спонсор на СПА - річ дуже корисна і приємна. І як вже ся ті дівки відривали: і масажі такі, і масажі сякі, і манікюр і педикюр, і пілінги-шмілінги, обгортування шоколадні, рисові, соляні, ламінарієві... Словом, прайс на 5 сторінок, йдем всьо по списку... Були такі дівчатка, що від косметолога не виходили, а з супутниками бачилися вже за вечерею або за переглядом кіна.

Ну я собі подумала - чьо уж там, ще якісь фінанси на картці є - піду гляну на той прайс, може і сама на якусь процедурку сходжу... Підійшла до адміністаторки, взяла ту книжочку, сіла читати. Хм-хм, і то би здалося, і це треба... А от манікюр я роблю на 20 грн дешевше... Що ??? 300 грн за шелак? Та я за ці гроші три шелаки зроблю у Львові... За масажик ціна гарна, але ж що з того одного масажу, тре хоча б курс пройти...

Оцінивши кількість необхідних мені спа-процедур, наявні кошти в гаманці і збагнувши масштаб пролеми, вирішила ніц не замовляти... Це був саме той випадок, коли бажання і можливості перебували у дууууже сильній невідповідності.

Попри те, що відпочила зовсім незле, є підозра, що могло бути всьо ліпше. Тому висновок такий: наступного разу СПА планувати заздалегідь, брати чумуйдан грошей і ходити на масажі такі, і масажі сякі, і манікюр і педикюр, і пілінги-шмілінги, обгортування шоколадні, рисові, соляні, ламінарієві... Словом, прайс на 5 сторінок, йдем всьо по списку...  Ні в чому собі не відмовляти!

Ви, мабуть, спитаєте, за спонсора?! Так, безумовно спонсор - це приємно, радісно і корисно для жіночого організму. Але зовсім, зовсім не обов'язково :)
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

varvarka: (Default)
varvarka

July 2014

S M T W T F S
  12345
6789 101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 06:08 am
Powered by Dreamwidth Studios