varvarka: (Autumn owl)
[personal profile] varvarka
Вчора Іскра та Ілона видавали мене замуж. Взяли мене попід руки (шоп не втекла), і водили центром, шукали мені принця.

Принці ясно шо мені не підходили ніякі. Альбо малі (після 94 року випуску), альбо старі і жонаті, альбо низенькі, альбо по соціотипу не тойво (ггг). Ну десь по закінченню першої години, коли ми зайшли в черговий магазін зі шмотками один принць таки найшовся - хлопчик-продавець із Сістерс. Блондин з голубими очима (хз які там очі, але най будуть голубі), в зеленім піджачку. Він бавився з нами в гру "вдягни Іскру як принцеску", і в ході розмови виявилося, що любить дивитися мультики ))) Але чомусь дівчита мого принця забракували і витягли мене з магазіну.

Я була в розпачі і пічялі. Цілих 10 хвилин, поки не побачила свого містера Біга. О-о-о... Цей високий статний мужчіна так не схожий на тих хлопаків, що мені зазвичай подобаються... Чорне волосся, карі очі (хз які там очі, але най будуть карі), така благородна триденна щетина... Я його запеленгувала у ту мить, коли він повертав з Галицької на Площу ринок і серце в ту мить забилося як скажене: "Це - ВІН".

Дівчата миттю оцінили ситуацію, переглянулися, і потягли мене за ним, по дорозі вигадуючи фразу, з якою чіплятимуться до хлопа. Зупинилися на "Перепрошую, а вашій мамі невістка не потрібна?". Наздогнали ми цього красеня на зупинці трамвая "пл Ринок", саме під'їхала десятка. Він щось там говорив у свій біленький айфон, я іще раз насолодилася його мужнім профілем, і поки дівчата, втративши пильність, полегшили хватку, вирвалася і втекла.

Казали, що цей чоловік не сів у трамвай, він попрямував до кафе Діана, де в той час танцювали сальсу, підійшов до пари літніх людей (видно якісь знайомі), і почав з ними говорити. Але я цього вже не бачила, бо чкурнула мало не до Атляса, і вже там чекала своїх дівчат. В цілковийтій безпеці.

А тепер сиджу і думаю: це ж Львів, а не "Щоденник Бріджит Джонс", і принці на вулиці двічі не зустрічаються... Треба було йти свататися, або принаймні познайомитися )

Date: 2014-06-22 08:06 pm (UTC)
From: [identity profile] vova-comment.livejournal.com
Перепрошую, а де про секс?:)

Date: 2014-06-22 08:08 pm (UTC)
From: [identity profile] bapbapa-serafym.livejournal.com
ну не буду ж я 20 рубрик придумувати )))

всьо шо підпадає під тематику "мужчіна і женщіна" у мене "секс і місто", навіть якшо цього разу сексу не получилося ))

Згадалось:

Date: 2014-06-22 08:32 pm (UTC)
From: [identity profile] thirtytwogods.livejournal.com
Один мій неблизький знайомий слово "соціотип" вимовляє з такою інтонацією наче "соціопат" %)

Date: 2014-06-24 09:14 am (UTC)
From: [identity profile] zhmutok-mrij.livejournal.com
моя подруга свого часу навчила мене не сприймати мужчину як свою долю, спочатку радила стати друзями (от познайомитись для дружби вже не так страшно), можна закохати в себе кількох, а вже потім думати що робити з ними далі) на час поради якраз зустріла майбутнього чоловіка. все почалося з дружби) менше драматизації)

Profile

varvarka: (Default)
varvarka

July 2014

S M T W T F S
  12345
6789 101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 06:19 am
Powered by Dreamwidth Studios