Типаж

May. 17th, 2014 11:59 pm
varvarka: (Autumn owl)
От нині кохання_мого_життя жалілося, що не має одного типажа людей, які б подобалися. Не може описати: "руки такі, очі такі, зріст такий..."

А я от сьогодні поспостерігала за мужчінами в "Старгороді". Просто сиділа на лавці в фойє, вони там всякі бігали туди-сюди... І ще раз з сумом підтвердилося, що типаж у мене таки є і за останні роки він не помінявся.

Як ото йде худе, дрищаве, в сорочці в клєточку навипуск, в очьочках і похоже на чмо - то сразу моє! Очей не можу відвести, подих перехоплює до тих пір, поки воно не зникне з горізонта. А я ж женщіна гарна та пишна, мене багато. Нашо мені таке щастє?

Кстатє, бабця моя по татовій лінії, в ту родину що я вдалася, теж гарна та пишна. А дідо дрищ дрищем. Бабця все життя нарікає, що за нього заміж пішла. Хоч і 4-ро дітей виплекали ;)

Питання до дівчат: А вам які хлопці подобаються? Є типаж?
varvarka: (Autumn owl)
Що робити в дощ-грозу, такі як були учора (у мене кстає, десь в 22 вирубали світло на районі, і включили після півночі, мобілка розряджена, інету нема, хароший початок для апокаліптічіскої новели)? Так вот, в прекрасні і романтичні студентські роки Олічка сиділа на підвіконні (переважно не в кімнаті, а в кухні, де на Олічкину красу могли созєрцати усі мимо проходящі фізики-електроніки 4-го поверха), з якоюсь умною кніжкою в руках, горнятком з кавою і обов'язково з джезвою, де холола іще порція кави для випадкового співрозмовника. І ванільнічала. Ну такої теми тоді ще не було, то можна сказати, шо Олічка ванільнічала ще до того, як це стало мейнстрімом. А шо я зробила вчора (гроза була - офігітєльна, мушу вам сказати)? Правільно. Завалилась спати без задніх ніг. Кому та ванілька треба, якщо нема глядачів
varvarka: (Autumn owl)
От не люблю я цих жж пакращеної версії, не люблю і все. Опять бери і привикай.
varvarka: (Autumn owl)
Оскільки мені сьогодні декілька різних людей закинули про те, що якби я не проводила піаркампанії про те, що я ******* (не будемо, називати ЦЕ при всій жж-спільноті), то не нарвалася би на коментарі про моє *******. Виглядає, що бути ******* - це майже так же погано, як бути наприклад, лесбіянкою, чи феміністкою (не знаю навіть що гірше). Тепер я зрозуміла правильну тактику - нікому нічо не кахати, щоб люди не дізналися, що я *******, і раптом не почали з мене через це кпити.

(((

May. 13th, 2014 01:50 pm
varvarka: (Autumn owl)
Сьогодні зіштовхнулася з таким: йду з кіоска, їм булочку з вишнею... Назустріч - жіночки-колеги з іншого відділу: "О, дивися-дивися, вегетаріанка, а булки топче!"... Мені стало неприємно. Я звісно щось там пробелькотіла про те, що булка з вишнею, але осад лишився. І оці "Давно ти на дієті? Схудла уже?"... Люди, я не на дієті. Я ж не дивлюся вам у миску, де лежить три котлети і не розказую, що це трупіки і їсти такого не варто. Їжте, що вам смакує. І лишіть мене в спокої.
varvarka: (Autumn owl)
Як ви всі знаєте, я женщіна кросіва і зараз свабодна. Відповідно в контакті додаються всякі особи сумнівної зовнішності, які пишуть зі страшними орфографічними помилками. Ну ще шахтарсько-гопницьку зовнішність я сприймаю - там джинсіки нові можна підкупити, сорочечку в квадратік, помити, побрити, надушити, сємєчкі викинути і смітярку - і буде ляля. А от орфографічні помилки - нє-нє, це вище мого сприйняття і розуміння. Тому всі кавалєри спочатку відправляються читати Клясичний правопис української мови редакції 1992 року. Дівчата, якщо не знаєте куди послати нав'язливого хлопця - не посилайте на ті три букви, про які ви подумали, дайте йому в зуби правопис, і гарантую - більше він до вас не повернеться...

Додався до мене вчора один хлопчик 1992 р.н. - кросівий, очі такі розумні, пише без помилок, "не" з дієсловами - окремо! О, думаю, судьба!!! І тут фраза, яка змусила моє серце завмерти від зачудування: "Привіт, як дивишся на секс без зобов'язань?!". Перша думка була чуток потролити: "О, чудово дивлюся, де? коли? хто купує презервативи?" Але потім подумала - де ж то бачено дітей грати.

Відписала якомога привітніше і коректніше. Мовляв, "Любий Міша, мені надзвичайно приємно отримати від тебе таку пропозицію. ба більше, я просто в захваті! Але чи не застаренька я для тебе? 27 років це вже майже передпенсійний вік... Ну і відповідно мені теж пенсіонери подобаються - з ними можна про політику в ліжку поговорити і про дієприкметникові звороти..."

Ще щодо пенсії хлопчина зауважень не мав. Але дієприкметникові звороти... більше він мені не пише... І я сиджу думаю: кому б здати в оренду троха мозгів? Бо вони мені реально жити заважають :)
varvarka: (Autumn owl)
Колись у мене був френд, який катався на ровери по Тернопільській і Львівській області, шукав всякі цікаві старі костели, робив у жж фотозвіти. Ті мандрівки зазвичай були одноденними, десь на 50-100 кеме віддалення зі Львова. Хто такого пам'ятає, киньтеся лінком... А то я нік забула...
varvarka: (Autumn owl)
А Львів - така собі окрема республіка, де п'ють каву, балакають на білялітературні теми і думають, що "все добре". Принаймні таке враження складається, коли пробіжишся центром. І воно так і є - життя прекрасне, поки не відкриєш у бровзері новини.
varvarka: (Autumn owl)
Моя подруга робить ось таку красу неземну. Так що кому собі прекрасній або на подарунок - не соромтеся, запитуйте ))

10269494_716943231689110_6699348439384476385_n
Read more... )
varvarka: (Autumn owl)
У середу ввечері (23 квітня 2014 р) мої друзі їхали до Польщі, переїжджали кордон через Краківець. Подруга ділиться враженнями, каже, перед самим пунктом є кільце, поставили на ньому двох митників, щоб ті не пропускали машин, які самостійно порушують чергу. Ну стоять ті хлопчики. І черга машин стоїть, годину, дві, три, п’ять… А чого стоїть? Бо пацанчіки нікого не пропускають. Із черги. Зате пропускають за дєнєжку лєві машинки з сусідньої дороги. І це все на очах у десятків людей – і не лише українців, а й поляків, що повертаються додому.

Один чувак не витримав – пішов на КПП дізнаватися, що за фігня – результату нуль. Інший підішов до тих доблесних митників з’ясовувати. Культурно його послали – типу пропускають «вагітних», «інвалідів»…

Під’їжджає до моїх друзів якито киянин. Так по доброму питає – дуже спішу, пропустіть за рубль вперед по черзі (хз скільки там в нього рубль – сто грн. чи що). Друзі кажуть: «Ми не пропустимо, бо самі стоїмо вже майже 5 годин, ідіть он до тих товаришів, вони «за рубль» пропустять». «Та не може бути!?» «Може, може»… Чувак під’їжджає до митників, дає «рубль» - і спокійно собі їде далі. Черга стоїть.

Зрештою, хлопець подруги не витримав – пішов до тих пацанів і каже: «Зараз ваш начальник зміни буде знати, що тут робиться, пускайте чергу». А тим пофіг (хз, може з тим начальником теж діляться). І знаєте коли черга почала рухатися? Коли їм нагадалося, що «Чуваки, ви взагалі не люди. Люди на Майдані вмирали, взагалі нащо той Майдан був – якщо далі така фігня продовжується, «за рубль»…

От таке от. Сук хіба Майданом лякати. Але ше за трохи і ця лякалка на них перестане діяти. Бо побачать, що можна далі безнаказанно касу косити.

Подруга каже: «Знаєш, ми пройшли кордон, і мені хотілося ніколи не повертатися. Ніколи. Просто залишитися там.».
varvarka: (Autumn owl)
Пам'ятаєте, останній тиждень посту я не пила кави. Ну я нею марила, мріяла про неї вона мені снилася... І ще я мріяла про те, як на Великдень вранці забодяжу собі велике горня кави по польськи з молоком і цукром, і буду пити, поки кава з вух не полиється?
Ну так ось. Розказую. На Великдень я забула про каву зовсім, і механічно зробила собі цикорію. Допиваючи його згадала про каву. Вирішила все ж не відмовляти собі в задоволенні. І зготувала кави. Сьорбнула її раза два - і ппогнала до хати присипляти похресницю. Ввечері, оли всі бухали каву з тортиком, кави мені не хотілося, випила сочку. В понеділок і вівторок вранці хотілося чаю. В середу, четвер і п'ятницю я була дуже хвора. Крім молока з медом і чаю з малиною нічого не вживала. А нині варила сусідці каву - канонічну, в джезві з корицею. Зготувала 2 порції і своєї пити не схотіла.

Я вшокови, друзі. Це якась пічяль і боль. Кава, чуєш, я тебе далі люблю, вернися в моє життя, пазязя!

Паски

Apr. 16th, 2014 09:06 pm
varvarka: (Autumn owl)
Наступного року у чистий четвер Варвара пектиме паски.
varvarka: (Autumn owl)
А ще можна в горнятку запарити. Взяти таке велике товстостінне горнятко червоного кольору, всипати туди 2 чайні ложки з чубком меленої кави - нині мені смакував би Гердан.... Дати чайну ложечку цукру. Залити то все кип'яточком... Накрити тарілочкою... Почекати 5 хвилин, акуратно розмішати, щоб розчинилася пінка... І пити без вершків чи молока з кусочком тортика...
varvarka: (Autumn owl)
Вчора і в неділю було просто. Це як з нормального харчування перейти на вегетаріанство. Ніяких проблем. А нині - реально жесть. Мені хочеться кави, мені постійно хочеться кави... Такої чорної, пахучої, з пінкою-крема.... Щоб щойно з-під кавоварки, і щоб вона ще парувала... І маленьку порцію вершків у неї... Або чайну ложечку згущеного молока... І один маленький супер-контік. Нє, одну печеньку від маленького суперконтіка. Або просто печеньку. Або на крайняк сухарика чи бублика...

Пісне

Apr. 13th, 2014 02:15 pm
varvarka: (Autumn owl)
Захотілося на час останнього тижня посту відмовитися від справді смачних для мене продуктів. Тобто від тієї їжі, відмова від якої є для мене певним чином жертвою. І написався мені списочок з цими продуктами. Повісила один вдома, один лишу тут і ще один ношу в блокноті.

Read more... )

Тре нині не забути заскочити в супермаркет по овочі... Бо каш я не лю...
varvarka: (Autumn owl)
Біжу я на всіх парах нині на територію (а це треба пробігтися по зовнішньому периметру фабрики метрів 400), і назустріч мені колега з сусіднього відділу. Хороший такий хлопчина. Буденно минаю я його зі своїм "привіт", а у відповідь чую: "Привіт, дівчина-усмішка"...
Поки добігала до прохідної і переварювала це у своїй голові - а я справді, коли бачу когось із їхнього відділу - чомусь відразу усміхаюся. Або просто усміхаюся без міри. Коли йду вулицею, і ловлю на собі сонячні промінчики. Добре бути усмішкою. Усмішка - щаслива...
varvarka: (Autumn owl)
Так... Задача для дезігнерів і іже с німи. Олічка провтикала один важний індизайн файл-ісходнік. Але має пдфку. Тепер задача. Як перевести текст в пдфці в криві? Результатом має бути ще одна пдфка, з текстом в кривих.

Сова

Apr. 4th, 2014 10:37 am
varvarka: (Autumn owl)
Сова является амбивалентным символом. Это птица мудрости, но также мрака и смерти.

Как ночная птица сова — символ грусти, ностальгии и одиночества. Кроме того, она олицетворяет опустошение и несчастье, темноту, ночь, дождь.

Некогда сова была символом способности не испытывать страха перед темнотой, то есть знать тайны, обычно скрытые для смертных.

Для индейцев Северной Америки сова символизировала мудрость и пророчество, считалось, что она может прийти на помощь. Перья совы в головном уборе выполняли функции защиты.

В египетской системе иероглифов сова символизирует смерть, ночь, холод и пассивность. В индуизме это эмблема Ямы, владыки царства мертвых. В Индии сову почитали как покровителя ночи и посланца загробного мира, призванного провожать души в царство мертвых.

В греко-римской традиции сова символизировала мудрость и была спутницей и атрибутом богини Афины (Минервы). Сова Афины — птица ночная, птица тьмы и леса. Сова встречается в качестве атрибута аллегорических фигур Ночи и Сна. С совой связана одна из мойр — Атропос («неотвратимая»), прерывающая нить жизни.

В иудаизме ночной демон женского пола Лилит (злой дух) изображается в обществе совы.

Заспокійте мене, і скажіть - що Сова - хороший тотемний птіц... Бо мені з нею не те що добре, а аж задобре. Але перед тим, як вибирати собі тотема, ясно шо я нічого про нього не читала...
varvarka: (Autumn owl)
Кажуть Володька і Богданка, що я повернулася на 1-й курс. Тобто точно в той період життя, але 10 років потому.
Аргументація залізна.
Я невпинно усміхаюся без міри, ходжу на всякі-разні побачення, гуляю вечірнім і нічним Львовом, ношу спіднички, малюю очі, і зовсім не готую, але завжди в холодильнику маю пачку салату і в тумбочці упаковку хлібців із пророженого зерна.

Ну... Щось у тому є )) Але більше думаю, що то весна так на мене діє. Бо на душі у мене зараз травень...
varvarka: (Autumn owl)
Хлопців-екстравертів і інтровертів можна порявняти з компами. От є собі комп-екстраверт. Ти йому запит - він в одну мить - відповідь. Запит- відповідь. Запит - відповідь. Вже ніц не питаєш - а він всьо відповідає, і відповідає Комп-інтроверт. Ти йому запит - він тобі "ми опрацьовуємо ваше питання, зачекайте хвилинку... І такі часіки пішли пісочні... День... два... Три

Profile

varvarka: (Default)
varvarka

July 2014

S M T W T F S
  12345
6789 101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 02:39 am
Powered by Dreamwidth Studios